HagekindBannerLight.jpg

Maart = jeugdboekenmaand

In maart is het jeugdboekenmaand.  Omdat het dit jaar 50jaar bestaat, willen we met onze school iets speciaals doen.  Tijdens de jeugdboekenmaand krijgen we bezoek van een kinder- en jeugdboekenauteur Ilse De Keyzer en de striptekenaar van oa Kiekeboe en Nachtwacht, Steve Van Bael.  We krijgen de kans om een kijkje te nemen in de wereld achter het boek en Steve Van Bael gaat ons uitdagen voor een heuse tekenwedstrijd.

De leraars van onze school hebben ook hun beste beentje voorgezet in The Masked Reader.  Deze week kijken de kinderen naar de voorleesfragmenten uit het nieuwe boek van Ilse De Keyzer : " Lentekriebels met Teckel Tokkel" en zoeken we wie er achter de maskers zit.

Dit belooft een spannende week te worden...

     

AfdrukkenE-mail